Lara Yeliz Sar
Sayın Misafir Sitemizden Daha İyi Faydalanmak için Üye Olunuz..

<<<<<<<<<< Lara Yeliz Şar Forum Sitesi Yönetimi >>>>>>>>>>
Lara Yeliz Sar
Sayın Misafir Sitemizden Daha İyi Faydalanmak için Üye Olunuz..

<<<<<<<<<< Lara Yeliz Şar Forum Sitesi Yönetimi >>>>>>>>>>
Lara Yeliz Sar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lara Yeliz Sar

En Büyük Lara Yeliz Sar Platformu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yeni Sezonda Beraberiz!...

3 posters
YazarMesaj
hafize13
Admin
hafize13

Yeni Sezonda Beraberiz!... Empty
MesajKonu: Yeni Sezonda Beraberiz!...   Yeni Sezonda Beraberiz!... EmptySalı Haz. 01, 2010 2:20 pm

Hepinize Uzun Bir Merhaba!....
Sizi bilmem ama ben uzun zamandır yoktum forumda..Malumunuz 8.Sınıf öğrencisi olmak zor iş.Sınavlar SBS filan derken giremedim."Sadece 8.sınıf mı zor?" demelerinizi duyar gibiyim.Estağfirullah öyle şey olur mu hiç?Herkesin kendine göre zordur.Neyse çok konuştum sanki..

Dönelim asıl meselemize:Artık beraberiz inşallah.Yeni sezonda hepimiz burdayız.Bol bol paylasımlar,anketler,oyunlar,bilgiler,komediler...Ne ararsanız burda olacak..Ama siz olmazsanız bunların tadı tuzu olmaz..

Maşallah ben yokken mesajlar,üyelikler tavan yapmış.500 mesaj demek kutlarım hepinizi canı gönülden!..Devamı gelir inşallah.Ödüllü yarışmalarımız başlayacak yakında..Bunları anlatırken bile içim kıpır kıpır oldu yaparsak kimbilir nasıl olacak?

Yeni Sezonda Beraberiz!... Fpcz2h

(Pek özenemedim kusuruma bakmayın)

Bu arada bu sene SBS'ye girecek arkadaşlara BAŞARILAR DİLERİM!..Lütfen dua ederken beni ve diğerlerini unutmayın.

Yeni Sezonda Beraberiz!... 28ukpj

Şimdilik Hoşçakalın...

Kendinize İyi Bakın!...
http://larayelizsar.yetkinforum.com
-zynep-

-zynep-

MesajKonu: Geri: Yeni Sezonda Beraberiz!...   Yeni Sezonda Beraberiz!... EmptySalı Haz. 01, 2010 4:30 pm

evet bir sbs geçsin kendimi bilgisayara adayacağım Twisted Evil tatilde artık bol bol eğleneceğiz anlaşılan.
ben de benim gibi sbsye girecek arkadaşlarıma başarılar diliyorum. son senem bitiyor çok şükür.
stvkolik

stvkolik

MesajKonu: Geri: Yeni Sezonda Beraberiz!...   Yeni Sezonda Beraberiz!... EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 7:23 pm

Sınav bugündü galiba.İnşaallah ikinizin sınavı da güzel geçmiştir, Rabbim gönlünüze göre lise kazandırsın(hayırlısıyla) inşaallah...
--
Yeni sezonda, tatilde...coşturalım biraz siteyi bom Hadi stres atma zamanı cherry Razz
http://mehmetozgurfan.eniyiforum.org/
hafize13
Admin
hafize13

MesajKonu: Geri: Yeni Sezonda Beraberiz!...   Yeni Sezonda Beraberiz!... EmptyPtsi Ağus. 09, 2010 4:02 pm

saol stvkolikcim sınava girdik açıklandı hatta okullar bile belli oldu artık sürekli buradayız dualarınız ve iyi niyetlerinizi için hepinize teşekkür ederim canlarım Smile
http://larayelizsar.yetkinforum.com

Yeni Sezonda Beraberiz!...
1 sayfadaki 1 sayfası